معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فهرست محصولات مورد حمایت شرکت های مورد حمایت
اعلام تمدید مهلت عقد قرارداد در ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
نظر به درخواست دانشگاه ها و مراکز پژوهشی مبنی بر تمدید امکان خرید از دور ششم نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی، پیگیری رئیس محترم نمایشگاه و موافقت معاون محترم علمی و فناوری رییس جمهور، امکان عقد قراردادتا زمان تکمیل سقف کلی یارانه نمایشگاه تمدید شد.

تاریخ خبر : 1398/03/29 تعداد دفعات بازدید : 2929

اعلام تمدید مهلت خرید و عقد قرارداد در ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

نظر به درخواست دانشگاه ها و مراکز پژوهشی مبنی بر تمدید امکان خرید از دور ششم نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی، پیگیری رئیس محترم نمایشگاه و موافقت معاون محترم علمی و فناوری رییس جمهور، امکان عقد قرارداد تا زمان تکمیل سقف کلی یارانه نمایشگاه تمدید شد.

شایان ذکر است با توجه به تعهد فروشندگان تجهیزات و مواد آزمایشگاهی به فروش محصولات با قیمت مندرج در سایت نمایشگاه تا 31 اردیبهشت ماه و عدم امکان افزایش قیمت در دور جاری نمایشگاه، برخی از سازندگان امکان فروش محصولات خود با قیمت فعلی و در قالب حمایت های نمایشگاه را ندارند. ، لذا ممکن است پس از تایید پیش فاکتور از سوی خریداران، این دسته از اقلام با درخواست شرکت ها از سبد نهایی خرید حذف شوند که در این صورت از سوی صندوق توسعه فناوری نانو (کارگزار مالی نمایشگاه) به اطلاع نمایندگان خریدار خواهد رسید.

تاکید می شود که بسیاری از شرکت ها همچنان با همان قیمت مندرج در سایت آماده فروش محصولات خود هستند. لذا از نمایندگان خریدار درخواست می شود با توجه به محدودیت سقف کلی یارانه نمایشگاه، هرچه سریعتر اقدام لازم برای نهایی کردن خریدهای خود را انجام دهند.

جهت هرگونه سوال/انتقاد/پیشنهاد/شکایت می توانید از سامانه جدید ارتباط با مشتریان (CRM) معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آدرس زیر استفاده کنید و برای گروه نمایشگاه تجهیزات، پیام ارسال کنید:

http://crm.isti.ir

دبیرخانه نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران.

نظرات شما

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
ٓنظر
کد امنیتی حروف و اعداد داخل عکس را وارد نمایید